گیربکس

Gearbox

میل لنگ  میل سوپاپ

Crankshaft  valve shaft

پمپ انژکتور و سوخت

Fuel injector pump

دیفرانسیل  گاردان

Gardan differential

واشر جات

Washers

 پمپ باد و روغن

Wind and oil pumps

 

سیلندر و لوازم تعمیر

Cylinder & Motor kit

سیستم کلاچ

Clutch kit

سرسیلندر و لوازم

Head Cylinder Patrs

توربو  اینترکولر

Turbo intercooler

قطعات موتور گیربکس دیفرانسیل

قطعات و لوازم موتور ، گیربکس و دیفرانسیل انواع کامیون ، کامیونت ، اتوبوس در نمایندگی دات کام.

پخش و فروش لوازم اصلی ، شرکتی و بازاری با قیمت مناسب و کیفیت مورد تضمین کارشناسان نمایندگی و تعمیرگاه های معتبر ، که در پیج ذیل از وب سایت نمایندگی دات کام معرفی ، بررسی و به فروش می رسند .

توربو شارژ

برترین تولید کنندگان توربو شارژ در جهان برندهای برگوارنر شوایتزر ، هانیول ، گرت ، هولست ، میتوبیشی ، کامینز ، ماهله ، آی اچ آی و … هستند که نمایندگی دات کام محصولات نیمی از برندهای برتر جهانی را در صفحه فروش خود عرضه نموده است. توربو شارژ انواع کامیون ، اتوبوس ، کامیونت ، ماشین های راه سازی ، ژنراتور ، موتورهای زمینی ، خودرو های سواری بنزینی و دیزلی موجود در ایران تقریبا همگی با تنوع برند و کیفیت در سایت نمایندگی دات کام موجود هستند.

کلیه توربو شارژ و سوپر شارژهایی که از طریق نمایندگی دات کام به فروش میرسند دارای حداقل 6 ماه گارانتی و 3 سال خدمات پس از فروش می باشند. نمایندگی دات کام در 12 منطقه از کشور دارای نمایندگی فروش و تعمیرات سوپر شارژ انواع کامیون و کامیونت است.

انبار مرکزی آن در جاده مخصوص کرج ، فروشگاه مرکزی توربو شارژ در بازار ملت تهران و تعمیرگاه مرکزی در محدوده شاطره از جاده ساوه قرار دارد.

دیسک و صفحه کلاچ

دیسک و صفحه کلاچ و بطور کلی کیت کلاچ خودرو از لوازم مصرفی و بسیار مهم هر کامیون ، کامیونت و یا اتوبوس است که در خرید آن باید دقت نمود. شرکت های بسیار زیادی در زمینه تولید کیت کلاچ فعالیت دارند و برند های ایرانی و خارجی فراوانی در بازار ایران وجود دارند که در فروش کیت کلاچ سابقه دارند. از میان این سازنده ها و مارک های مشهور می توان برندهایی همچون والئو ، ساچ ، لوک ، جنیون پارت ، مونیکس ، روکات ، کرال ، ام دابلیو اچ و … را نام برد.

نمایندگی دات کام به منظور حفظ کیفیت و جلب اعتماد مشتریان 3 برند اصلی و با سابقه در فروش دیسک و صفحه کلاچ را به لیست اقلام پیشنهادی فروش خود افزوده است.

ولئو ، ساچ و لوک برندهایی هستند که لوازم آنها با دو سطح کیفیت در نمایندگی دات کام در معرض خرید عموم قرار دارند.

بطور مثال صفحه کلاچ ساچ در دو نوع تولید اتحادیه اروپا و ساخت چین در پیج خرید نمایندگی دات کام به فروش می رسد. هر 2 نوع دارای گارانتی نصب درجا هستند و برای مشتریان با بودجه گوناگون عرضه شده اند. از اینرو قابل توجه است بدانید قیمت صفحه کلاچ ساچ اصلی اروپایی حداقل 3برابر نمونه چینی آن است که با توجه به همین اختلاف قیمت ، دیسک و صفحه کلاچ ساچ چین نسبت به نوع اروپایی مقرون به صرفه تر می باشد به همین خاطر در لیست فروش شرکت و نمایندگی ها قرار گرفته است.

پمپ باد کامیون و اتوبوس

پمپ باد های موجود در نمایندگی ، برندهای اصلی کمپانی اصلی و یا شرکت های تولید کننده برای خط تولید این کامیون و اتوبوس ها هستند . بطور مثال برند وبکو ، وادن و اشمیت از جمله مارک های موجود در صفحه فروش پمپ باد و لوازم تعمیر آن هستند که شما میتوانید خرید همراه با ضمانت نامه معتبر داشته باشید.

 

پمپ سوخت فارسونگا